BLEU&MARİNE BRETANIA

bleumarine-poweredFransız ve Dermokozmetik bir üründür, bleu&marine ürün yelpazesi nano teknolojilerle üretilen son derece bilimsel etki mekanizmalarına sahip olan bir ürün grubudur.

% 100 doğal çevre dostu ambalajlarıyla doğal yağlardan ve organik bitki özlerinden oluşan formüllerle üretilmiştir. Yine Bleu&Marine petrol yağlarının kullanılmaması Bleu&Marine’yi diğer konseptlerinden ayıran en önemli farktır. Aktif maddeleri tamamen doğal, organik, bionom ve ekosert(ekolojik sertifika) standartına uygundur.

Bleu&Marine profesyonel (hastane ve kliniklerde vb. )salon bakımları cilt ve vücut ürünleri ve ev bakımı için en etkili ve geniş bakım serisine sahiptir.

En önemli aktif maddeleri

Deniz kolajeni: ciltte alerji yapmayan cilt ve vücut için önemli bir proteindir

Koenzim coQ10: hücre yenilenmesi yapar ve yaşlanmayı yavaşlatır Ciltte kolajen üretimini arttırır. Cilt için en önemli kolajen bileşimlerinden biridir. Ciltte sarkma ve elastikiyet kaybı tedavisinde etkilidir.

Elastin: cildin tonu ve elastikiyetinden sorumludur. Epidermis ve dermisin temel molekülleridir.

Peptidler(argireline): doğal onarım sürecini arttırır. Kırışıklık önleyici botoksa alternatiftir. İnce çizgilerin azalmasında kullanılır.

Oligo elementler: Deniz suyu ve yosundan oluşmuştur. 60’dan fazla mineral oligo elementler vitamin ve protein içermektedir.

 

Bleu&marine ürünlerini farklı kılan nedir;

  • Doğal yağlar içermektedir. Petrol türevi yağlar kullanılmamıştır
  • Petrokimya veya sentetik ürünler (parafin,silikon,polimerler,plastik) kullanılmamıştır
  • Nano, bio ve peptid teknolojisi
  • Çok yoğun, konsantredir uzun süre kullanım sağlar
  • Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir
  • Doğal koruyucular kullanılmıştır

Sıkı kalite kontrollerden geçmiştir