LAPIS COSMETICS

1999 yılında kurulan firmamız, kozmetik sektöründe profesyonel kullanıma yönelik cihaz&ekipman, sarf malzemeleri ve profesyonel cilt&vücut bakım ürünleri ile hizmet vermektedir. Misyonumuz kaliteyi fiyat avantajı ile buluşturarak müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Profesyonel kadromuz ve güçlü alt yapımızla sağlamlaştırdığımız yerimiz, bizi kozmetik sektöründe güvenilir ve tercih edilir bir firma haline getirmiştir.

Firmamız Türkiye genelinde güzellik salonları, SPA merkezleri, klinik, hastane ve otellerin kozmetik ihtiyacına yönelik hemen her türlü ürün ve cihazın ithalat ve satışını yapmaktadır. Lapis Kozmetik lazer sistemleri, IPL cihazları, kavitasyon, radyo frekans sistemleri, vücut ve cilt bakım cihazları, oksijen terapi cihazları, lifting cihazları, cilt ve vücut bakım ürünleri, epilasyon cihazları gibi geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. İthalatını yaptığımız cihazların pazarlamasını kendi bünyemizdeki uzman satış ekibimiz ile yapmakta olup, cihaz ve ürün kullanımına dair gerekli eğitimleri de yine Lapis Kozmetik olarak bizzat vermekteyiz ve bu eğitimleri kendi adımızla sertifikalandırmaktayız. Portföyümüzdeki her türlü ürün ve cihaz için satış sonrası destek anlamında Lapis Kozmetik farkıyla danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Lapis Kozmetik tarafından satışı yapılan cihazlar 2 yıl garantilidir. Ürün yelpazemizdeki tüm cihazların yedek parça temini ve teknik servis hizmeti tarafımızdan yerine getirmektedir.

Yurt içi ve yurt dışında düzenlenen sektörel fuar, kongre ve sempozyumların büyük çoğunluğuna katılan Lapis Kozmetik, gelişmeleri hem medikal hem de teknolojik çerçevede yakından takip etmekte, yurt içi sektörel gelişime katkı sağlayabilecek diğer projeleri de desteklemektedir.

Lapis Kozmetik olarak Nişantaşı’ndaki salonumuzda güzellik merkezi olarak da hizmet vermekteyiz. Cihaz ve ürünlerimizi satış öncesi deneme şansı elde edebilir, ihtiyacınıza yönelik doğru tercihi uzman kadromuzla bir araya gelerek yapabilirsiniz.